Contact NOJG

 

Landelijk Bestuur NOJG

Voorzitter: 

Oplaat Gert-Jan | E: voorzitter@nojg.nl  | T:06-38914469

Secretaris: 

Scherpenkate Jan  | E: secretaris@nojg.nl  | T:038-4774619

Penningmeester/Ganzen;

Mevrouw Marion Logtenberg – Lamers, E: penningmeester@nojg.nl | T:. 06-20348108 /0575-441504

Grofwild|Wetgeving| Natuur en biodiversiteit 

Römers Erik.J.M | E: e.romers@nojg.nl  | T:06-53361203

Juridische zaken, vraagbaak ;

Robin de Bruine | E: r.debruine@nojg.nl | T:06-42913893 

Juridische vragen bij voorkeur  per e-mail te versturen naar juridischezaken@nojg.nl. Telefonisch alleen ’s weekends bereikbaar of op woensdag tussen 19:00-21:00. 

PR en Communicatie;

Marijn Boom | E: mboom@nojg.nl |  T: 06-33 77 46 57

Educatie en Jachthonden: 

Hoogenkamp Henk.  | E: hoogenkamp@nojg.nl | T:06-15050644

Secretariaat NOJG:

Mw. Jolande.M. ten Thije- Asbroek | Postbus 72 |  7480 AB Haaksbergen | T: 053-5724833 | E: secretariaat@nojg.nl

Openingstijden secretariaat:

Dinsdag t/m vrijdag 9.00 tot 13.00 uur. en dinsdagavond van 19.00 – 21.00 uur POSTBUS 72 | 7480 AB |HAAKSBERGEN

T: 053 – 57 24 833
E: secretariaat@nojg.nl
Bankrekeningnummer: NL 90 RABO 0110 9064 89
Telefonisch bereikbaar van 09.00 tot 12.00 uur

Websitebeheerder: 

Croughs Piet.| E: info@nojg.nl

Commissie Juridische zaken NOJG 

E: juridischezaken@nojg.nl | **Evt. kunt u ook telefonisch contact opnemen met het secretariaat.

Regio’s Secretariaten NOJG

Regio Groningen-Drenthe 

Jan Zomer | E: drenthegroningen@nojg.nl | T: 0528 – 36 21 37

Regio Friesland-Noord Oostpolder 

Tones Meijer | t.meijer18@chello.nl | T: 06 48 05 05 73

Regio Overijssel 

Jan Brinkman| E: overijssel@nojg.nl | T: 0548 -518802

Regio Gelderland 

Marian A.C. Mijnhardt mevr.| E: gelderland@nojg.nl | T: 06-10093383

Regio Utrecht-Flevoland 

R.I. de Jong| E: utrecht-flevoland@nojg.nl | T: 06-28427212

Regio Noord-Holland 

SK.Valkering |  E: noordholland@nojg.nl | T: 072-5204357/06-17364817

Regio Zeeland 

M.W. (Rinus) Jeremiasse | E: zeeland@nojg.nl | T:. 0111-407854 /06- 22736320.

Regio Noord-Brabant 

Tonny Clement | E: brabant@nojg.nl | T:06-51596877

Regio Limburg 

Piet Croughs | E: info@nojg.nl | T: 0475- 486893
Print Friendly, PDF & Email

Reageren is niet mogelijk