Contact NOJG

image_pdfimage_print

Landelijk Bestuur NOJG

 
Voorzitter; René Leegte |E: voorzitter@nojg.nl |T:06-50 41 99 72
Secretaris; | Roderik Benoist (ad interim secretaris) | Secretaris@nojg.nl|T: 06-46 08 74 74
Penningmeester; Mevr. Marion Logtenberg – Lamers, E: penningmeester@nojg.nl | T:. 06-20 34 81 08 /0575-44 15 04
PR en Communicatie;   Frits de Ferrante |E:pf.deferrante@nojg.nl
Grofwildzaken en jachthonden; Eric.Römers  | E: e.romers@nojg.nl  | T:06-53 36 12 03
Juridische zaken NOJG;  Maurice Stassen| E: m.stassen@nojg.nl | T:06- 51 18 34 80
Algemeen bestuurslid; Scherpenkate  Stefan| E: stefan.scherpenkate@nojg.nl
Juridische commissie NOJG; juridischezaken@nojg.nl 

·      Maurice Stassen| E: m.stassen@nojg.nl | T: 06- 51 18 34 80

·      Rinus Jeremiasse | E:zeeland@nojg.nl | T: 06-22 73 63 20

Juridische vragen bij voorkeur  per e-mail te versturen naar juridischezaken@nojg.nl 

Secretariaat NOJG;  Mw. Jolande.M. ten Thije- Asbroek | Postbus 72 |  7480 AB Haaksbergen | T: 053-57 24 833 | E: secretariaat@nojg.nl

Openingstijden secretariaat NOJG:

·      Dinsdag t/m vrijdag 9.00 tot 13.00 uur. en dinsdagavond van 19.00 – 21.00 uur

·      Bankrekeningnummer: NL 90 RABO 0110 9064 89

Websitebeheerder; Piet Croughs | E: info@nojg.nl
 

Regio’s Secretariaten/Contactpersonen NOJG

 
Regio Groningen-Drenthe; Jan Zomer | E: drenthegroningen@nojg.nl | T: 0528 – 36 21 37
Regio Friesland-Noord Oostpolder; Tones Meijer |fryslan-nop@nojg.nl|  T: 06 – 48 05 05 73
Regio Overijssel; vacant
Regio Gelderland; Marian A.C. Mijnhardt mevr.| E: gelderland@nojg.nl | T: 06-10 09 33 83
Regio Utrecht; Monique Jansen| E: utrecht@nojg.nl | T: 06-12 99 02 58
Regio Noord-Holland; SK.Valkering |  E: noordholland@nojg.nl | T: 072-52 04 357/06-17 36 48 17
Regio Zuid-Holland; Heidi Looy | E: zuidholland@nojg.nl | T: 06-18 46 98 15
Regio Zeeland; M.W. (Rinus) Jeremiasse | E: zeeland@nojg.nl | T:. 0111-40 78 54 /06- 22 73 63 20.
Regio Noord-Brabant;Maurice Stassen| E: m.stassen@nojg.nl | T:06- 51 18 34 80
Regio Limburg; Piet Croughs | E: info@nojg.nl | T: 0475- 48 68 93

 

Reacties zijn gesloten.