Contact NOJG

Landelijk Bestuur NOJG

Voorzitter; Gert-Jan Oplaat | E: voorzitter@nojg.nl  | T:06-38 91 44 69
Secretaris; Jan Scherpenkate  | E: secretaris@nojg.nl  | T:038-47 74 619
Penningmeester; Mevr. Marion Logtenberg – Lamers, E: penningmeester@nojg.nl | T:. 06-20 34 81 08 /0575-44 15 04
PR en Communicatie; Robin de Bruine | E: r.debruine@nojg.nl | T: 06 42 91 38 93
Grofwildzaken en jachthonden; Eric.Römers  | E: e.romers@nojg.nl  | T:06-53 36 12 03
Juridische zaken NOJG;  Maurice Stassen| E: m.stassen@nojg.nl | T:06- 51 18 34 80
Algemeen bestuurslid; Marijn Boom | E: mboom@nojg.nl |  T: 06- 10 79 34 29
Juridische commissie NOJG;
·      Maurice Stassen| E: m.stassen@nojg.nl | T: 06- 51 18 34 80

·      Nic Quaedvlieg | E: w.n.quaedvlieg@versatel.nl | T: 06-11 40 19 02

·      Rinus Jeremiasse | E:zeeland@nojg.nl | T: 06-22 73 63 20

·      Hanneke Esselink | E:hanneke.esselink@nojg.nl | T: 06 14 35 94 26

·      Robin de Bruine | E: r.debruine@nojg.nl  T: 06 42 91 38 93

Juridische vragen bij voorkeur  per e-mail te versturen naar juridischezaken@nojg.nl 

Secretariaat NOJG;  Mw. Jolande.M. ten Thije- Asbroek | Postbus 72 |  7480 AB Haaksbergen | T: 053-57 24 833 | E: secretariaat@nojg.nl
Openingstijden secretariaat NOJG:

·      Dinsdag t/m vrijdag 9.00 tot 13.00 uur. en dinsdagavond van 19.00 – 21.00 uur

·      Bankrekeningnummer: NL 90 RABO 0110 9064 89

·      Telefonisch bereikbaar van 09.00 tot 12.00 uur

Websitebeheerder; Piet Croughs | E: info@nojg.nl

Regio’s Secretariaten/Contactpersonen NOJG

Regio Groningen-Drenthe; Jan Zomer | E: drenthegroningen@nojg.nl | T: 0528 – 36 21 37
Regio Friesland-Noord Oostpolder; Tones Meijer |fryslan-nop@nojg.nl|  T: 06 – 48 05 05 73
Regio Overijssel; K. van der Vegte| E: overijssel@nojg.nl | T: 06-27 23 01 63
Regio Gelderland; Marian A.C. Mijnhardt mevr.| E: gelderland@nojg.nl | T: 06-10 09 33 83
Regio Utrecht-Flevoland; Monique Jansen| E: utrecht-flevoland@nojg.nl | T: 06-12 99 02 58
Regio Noord-Zuid-Holland; SK.Valkering |  E: noordholland@nojg.nl | T: 072-52 04 357/06-17 36 48 17
Regio Zeeland; M.W. (Rinus) Jeremiasse | E: zeeland@nojg.nl | T:. 0111-40 78 54 /06- 22 73 63 20.
Regio Noord-Brabant; Tonny Clement | E: brabant@nojg.nl | T:06-51 59 68 77
Regio Limburg; Piet Croughs | E: info@nojg.nl | T: 0475- 48 68 93

 

Print Friendly, PDF & Email

Reacties zijn gesloten.